Kız Çocukları İçin Abiye Elbise Modelleri

Moda 82

Düğün nişan gibi merasimlerde bayramlarda hatta artık günlük hayatta bile kız çocukları şık olmayı istemekte anneleri ile yarışmaktadırlar. Bizlerde sizlere kolaylık olması amacıyla kız çocukları için abiye elbise modelleri adlı yazı dizimizde modelleri bir araya getirdik.

Düğünde Giymelik Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri

Erkek çocukları için fazla seçenek olmasa da kız çocukları için çok fazla kıyafet bulmak mümkün. Tabi önemli olan onların beğenmesidir. Kendilerini bir prenses gibi hissetmeleri.

Bordo Tül EtekBordo Tül Etek

Adeta bir prenses havasında bir elbise. Uzun tülden bir etek ve üst kısmı dantelden uzun kollu hazırlanmış bir elbise. İnce uzun kızlarımız da gayet güzel durur.

Pembe Pırıltılı ElbisePembe Pırıltılı Elbise

 

Buda yine etek kısmı uzun tül tarlatan ile ile kabartılmış ve üstü pul payet kumaşla kolsuz olarak çalışılmış şık ve uzun bir elbise modeli.

Kelebekli Prenses ElbisesiKelebekli Prenses Elbisesi

Yine kız çocuklarının vazgeçilmez rengi pembe üzerine beyaz kelebekler aplike edilerek hazırlanmış kabarık bir elbise.

 

Kız Çocukları İçin Abiye Elbise ModelleriKız Çocukları İçin Abiye Elbise Modelleri

Buda bir üstteki model gibi  mavi tül üzerine değişik şekilde serpiştirilmiş kelebeklerden oluşan bir model.

Çocuklar İçin Prenses Elbisesi Modelleri

Kız Çocukları son yıllarda izledikleri çizgi filmlerdeki karakterlerin kostümlerini tercih eder oldular. Özellikle doğum günlerinde konsept oluşturarak süsleme ve pasta ile birlikte kıyafeti de o doğrultuda giyiyorlar.

Aşağıda birkaç örnek verelim;

Frozen ModeliFrozen Modeli

 

Frozen Modeli ikinciFrozen Modeli ikinci

Buzlar Kraliçesi çocuklar tarafından çok tutulan bir kıyafet oldu. Üst kısmı pullu payetli alt kısmı ise tülden kısa yada uzun olarak çalışılan mavi bir kıyafettir.

Buzlar kraliçesi kostümüBuzlar kraliçesi kostümü

 

Kız Çocukları İçin Abiye Elbise ModelleriKız Çocukları İçin Abiye Elbise Modelleri

Bu iki modelde de Rapunzel kıyafetine örnek verdik. Pembe ve mor tonlarının uyumu yakalanmış.  Üstteki resimde saten altta ise beden de örgü çalışılmış etek kısmı tül olan kız çocuklarının çok seveceği bir elbise modeli.

Sindirella ModeliSindirella Modeli

Sindrella prenses tarzı elbise modeli de yine mavi olarak hazırlanmış.

Kız Çocukları İçin Abiye Elbise ModelleriKız Çocukları İçin Abiye Elbise Modelleri

Çocukların sevdiği belkide en eski masal ve çizgi film Pamuk Prenses modelinde de sarı tül üzerine mavi örme üst kullanılmıştır. Kollarda kırmızı mavi tül ve baştaki kırmızı taç ile tamamlanmıştır.

Çocuk Mini Mouse Elbisesi ModeliÇocuk Mini Mouse Elbisesi Modeli

 

Kırmızı Mini Mouse ElbiseKırmızı Mini Mouse Elbise

Mini mouse elbiseler de çocuklar için vazgeçilmezler arasında. Yukarıda pembe ve kırmızı olarak 2 renkte çalışılmış modelleri görmektesiniz.

Kız Çocuk Kısa Abiye Elbise ModelleriSu Yeşili elbiseSu Yeşili elbise

Bu elbisede daha çok 0-3 yaş bebekler için ideal bir elbise. Su yeşili eteği tül etrafı saten biye ve volanla zenginleştirilmiş.Üst kısım da ise dantel kullanılmış . Kuşak ta ve çiçekte pembe renk tercih edilerek zenginleştirilmiş.

Kısa Pembe ElbiseKısa Pembe Elbise

Bu pembe elbisede de 3 boyutlu çiçekler ayrı bir hava katmış.

Beyaz ElbiseBeyaz Elbise

 

Kısa Beyaz elbiseKısa Beyaz elbise

Beyazın asilliği çocuk kıyafetlerinde de kendini belli ediyor. İlk olarak  üstü dantel etek kısmı tül olan sade bir elbise. İkincisi ise eteği çizgili şifon ve arkada fiyonkla zenginleştirilmiş beyaz elbiseler.

Kloş Pembe ElbiseKloş Pembe Elbise

Bu pudra renk elbisede kollar ve etek kısmı kloş olarak hazırlanmış. Kol ve etek ucundaki danteller elbiseye şık bir görünüm vermiş.

Güneş Renkl Elbise Modeli Güneş Renkli Elbise Modeli

Kız çocukları için abiye elbise modelleri adlı yazı dizimizde özellikle çocuklar için rengarenk modellere yer vermek istedik. Bu modelde de tüm detay etek kısmında turuncu ve sarı renk geçişleri ile kat kat tülden oluşan havalı bir model diyebiliriz.

Gökkuşağı ElbiseGökkuşağı Elbise

Burada da yine etek kısmı renkli tüllerden hazırlanmış göğüs kısmında renkli çiçekler kullanılmış çok tercih edilen bir model.

Mor Tüllü ElbiseMor Tüllü Elbise

Bu mor ve mavi tonlarından bir üstteki modelin uzunu olarak hazırlanmış renkli bir elbise modeli.

Siyah Beyaz Puanlı ElbiseSiyah Beyaz Puanlı Elbise

Bu elbisemizde yine 0-3 yaş arası bebeklere göre olan bir model. Üstü pullu kumaştan etek kısmı ise puanlı tafta kullanılarak hazırlanmış .Beline iliştirilen büyük gül ile tamamlanmıştır.

Bu yazı dizimizde de kız çocukları için abiye elbise modelleri paylaşarak küçük prenseslere görseller sunarak fikir edinmenizi amaçladık.

Umarım faydalı olmuşuzdur.

 

 

 

 

 

 

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com