2019'ün En Çok Tercih Edilen Tesettür Takımları Sezon Sonu İndiriminde!

Moda 55

Düğünler, özel günler, ya da iş yemekleri… Her zaman şık takımlara ihtiyacımız olur. Rengi modeli ve kumaş kalitesi ile tarzımıza uygun en iyi takımı seçmek isteriz. 2013 İlkbahar – Yaz sezonunda birçok tesettür giyim markası koleksiyonlarında en şık tesettür takımlara yer vermiştir.

Peplum detaylar, çan etekler, pileli modeller, renk blok geçişleri, ekose kumaşlar ya da çizgili kumaşlarla yapılan tasarımlar, dantel detayları derken karşımıza birçok model seçeneği çıkmaktadır.

Markalardaki model ve renk seçeneklerinin çok olması karar vermenizi zorlaştırabilir. %50’ye varan indirimlerin devam ettiği şu günlerde editörleri olarak size bol görselli bir yayın hazırladık. En çok tercih edilen tesettür takımlarından bakalım sizler hangisini beğeneceksiniz.

Armine Tesettür Takım Modelleri

Kayra Tesettür Takım Modelleri

Puane Tesettür Takım Modelleri

Setrms Tesettür Takım Modelleri

Tekbir Tesettür Takım Modelleri

Tuğba Venn Tesettür Takım Modelleri

Alvina Tesettür Takım Modelleri

Özellikle çalışan bayanların tercihi olan takımlarda değişen model seçenekleri bazen kafaları da karıştırabilir. Bizim sizlere önerimiz kendi vücut yapınıza ve giyeceğimiz ortama göre tercihlerinizi yapmanızdır. Alışveriş yapacaklara duyurulur, yaz sezonunun bittiği şu günlerde yazlık tesettür kıyafetlerde %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Yazı: Türkan Eraslankılıç

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com