Alvina 2019-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Moda 61

Alvina Giyim 2014 Sonbahar-Kış Modelleri

Alvina canlı enerjik bir koleksiyonla sezona merhaba dedi. Alvina 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu bayrama özel takımları ile, tam da şimdi bakmanız gereken modellerle dolu. Tesettür giyim firmaları arasında dinamik modelleri ile önemli bir yere sahip olan Alvina Giyim, kendini genç hisseden tüm hanımlara hitap etmektedir.

Alvina Giyim koleksiyonunun en önemli ipuçları feminen detaylar. Marka gerek renk yelpazesi, gerek model çeşitliliği ile hanımların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kreasyonun anahtar parçaları ise takımlar ve zarif elbiseler. Modeller sezonun minimal ruhuna aykırı dursa da, zarif detaylar ve renk blokları ile gardıroplarımızda zenginlik katacağa benziyor.

Günümüz modasının gereksinimlerini koleksiyonda görmekteyiz. Çalışan hanımlar için zarif takımlar ofis şıklığını sevenler için alternatifler arasında. Koleksiyonda , , , sezon trendlerinden olan ve , renk bloklarının tasarımlarda ustalıkla işlenmesi, dikkat çeken önemli parçalar arasında. Son zamanlarda tercih edilen asimetrik kesim, Alvina paredsü, trençkot ve tuniklerde Alvina’nın sonbahar kış sezonunda öne çıkan modeller arasında.

Gaziantep’te gerçekleştirilen katalog çekimleri ise koleksiyona mistik bir hava katmakta. Alvina Giyim koleksiyonu tasarımları ve canlı renkleri ile şık bir sonbaharın kapısını aralamakta. Mevsim koyu renkleri ve minimal formların hakimiyetinde olsa da, Alvina içinizi kıpır kıpır eden modeller ve renklerle sezonun beğenilen markaları arasında.

İşte Alvina’nın birbirinden şık ;

Alvina 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu-1

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com