Avenna 2019 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri

Moda 54

Avenna Pardesü Modelleri İlkbahar Yaz 2014

Avenna 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘ndaki pardesü modellerinde zerafet değerlerini bir bütün olarak görebiliriz. Zerafet koleksiyonun tasarım detaylarında gizlidir. Kreasyon kumaşın dokunuşundan, desenine ve kesimine kadar, belli disiplin kuralları içinde stilistlerin mahirane çalışmalarıyla izah edilir. Avenna pardesü modellerinde yazın sıcak havasının şıklıkla bütünleşeceğini hissedeceğiz.

Avenna Pardesü Modelleri İlkbahar Yaz 2014

Avenna 2014 İlkbahar Yaz pardesü modelleri’ndeki detaylar koleksiyonun karekteristik özelliklerinin başında geliyor. , , koleksiyonda ayrı bir zerafeti imgemliyorlar.

Avenna 2014 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri’nde kumaş seçimi lacivert ve tonları, parlement mavisi ve canlı tonları görüyoruz. Diğer yandan beyazın, pembenin, pudranın ve buz mavisine de yer verilmiştir.

Avenna Pardesü Modelleri İlkbahar Yaz 2014

Avenna 2014 İlkbahar Yaz bu sezon kendisinden çokça söz ettirecektir. Sade ve miminimalist formlarda giyinmeyi zevk edinen bayanların tercihi Avenna’dan yana olacaktır.

Avenna Pardesü Modelleri İlkbahar Yaz 2014

Dış giyimde bayanların tercihi olan pardesülerde bu sezon şıklık ve modern duruşların ön planda olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com