Balon Kol Tesettür Elbise Modelleri

Moda 1424

Son dönemlerin modasına uyarak balon kol tesettür elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Havaların ısınmasıyla beraber rahat bir elbiseyle modaya uyum sağlayabilirsiniz. Tesettürlü olarak elbise tercih etmek gerek tek parça olması sebebiyle daha rahat kombinlenebiliyor oluşu gerek hatları belli etmemesi açısından dikkatleri üzerinde tutmayı başarıyor.

Balon Kollu Tesettür Elbise Modelleri

Elbise denilince altına bir çok alt başlık giriyor. Bir çok yere giderken farklı farklı kombinler oluşturuyoruz. Gündüz arkadaşlarımızla dışarı çıkarken ayrı bir kombin oluştururken, akşam özel bir davete giderken farklı bir kombin oluşturmayı tercih edebiliyoruz.

balon kol elbise modelleribalon kol elbise modelleri

Bizlerde bu kombin farklılığı için hem günlük kullanabileceğiniz balon kol elbiseleri hem de tesettür balon kol abiye modellerini bir araya getirdik.

balon kol kırmızı elbise modelibalon kol kırmızı elbise modeli

Özellikle çiçekli elbise modelleri yaz aylarının favorisi diyebiliriz. Bir çok yere giderken de rahatlıkla kombinlenebilirler.

balon kol sade elbise modelibalon kol sade elbise modeli

Tarza bağlı olarak elbisedeki motifler bel kısmında veya omuzlarda yer verilebilirken yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi kol detaylarında da motiflere yer verilebiliyor. Elbise balon kol olduğu zaman kolları oldukça dikkat çektiği için bu motiflere kollarda rastlamak hoş bir görünüm sağlıyor.

fiyonklu tesettür elbise modelifiyonklu tesettür elbise modeli

Sade ve zariflikten hoşlanan kadınlar için yukarıdaki fotoğrafı eklemek istedim. Siyah elbiseleri bir çok kadın sıklıkla kullanır. Kolay kombinlenebiliyor oluşumuzun yanı sıra zayıf gösterdiği içinde tercih edilebilirliğini artırıyor.

gömlek elbise modelleigömlek elbise modellei

Kışın modası ise yün gömlek modelleri, gömleklerde balon kollara yer verilerek vintage bir görünüm oluşturmak da bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Balon Kol Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Balon kol modası tesettür abiye modellerinde de yer alıyor.

puantiyeli tesettür abiyepuantiyeli tesettür abiye

Özellikle son dönemlerde abiye elbiselerde tüller çok moda. Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi kollarınızı ve vücudunuzu saran saten kumaş abiye üzerine puantiyeli tüller veya motifli tül modeller tercih edebilirsiniz.

tesettür abiye elbise modelleritesettür abiye elbise modelleri

Bunun yanı sıra abiye elbisenizde dantellere yer verilmezken, balon kollarınızda danteller tercih edebilirsiniz. Özellikle söz veya evde nişan için kullanabilirsiniz.

tüylü balon kol abiyetüylü balon kol abiye

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kol detaylarında balon kolla beraber farklı motif ve desenleri tercih edebilirsiniz. Özellikle tüylerden ve abartıdan hoşlanıyorsanız yukarıdaki gibi bir abiye elbise modeli düşünebilirsiniz.

tesettür abiye modelitesettür abiye modeli

Tesettür Söz Elbisesi Modelleri ve Tesettür Nişan Elbisesi Modelleri adlı yazı dizilerimize de bakabilirsiniz.

Yarım Balon Kol Abiye Elbise Modelleri

Kolların tamamı bol olunca özellikle balık etli veya kilolu kadınlar şikayet edebiliyorlar daha fazla kilolu görünmelerine yol açıldığı için. Bu yüzden yarım balon kol abiye elbise modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

yarım balon kol abiye tesettüryarım balon kol abiye tesettür

Yukarıdaki gibi bir abiye elbise modelini kendi sözünüzde kullanabilirken bir arkadaşınızın düğününe giderkende tercih edebilirsiniz.

yarım balon kol abiyeyarım balon kol abiyeBalon Kol Uzun Abiye Elbise Modelleri

 

tesettür yarım balon koltesettür yarım balon kol

 

siyah tesettür elbise modellerisiyah tesettür elbise modelleri

Genç Kadınlar İçin Tesettür Elbise Modelleri adlı yazı dizimize de göz atabilirsiniz.

yarım balon kol abiye modelleriyarım balon kol abiye modelleri

Üstü parıltılı altı uçuş uçuş abiye elbise modellerine göz atabilirsiniz.

Balon kol tesettür elbise modelleri adlı yazı dizimizde daha fazla görerek, alternatifleri çoğaltmak isterseniz galerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

balon kol tesettür abiye elbise

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com