Beyaz Bot Kombinleri

Moda 629

Bu sene popüler hale gelen beyaz bot kombinleri modası hız kesmeden devam ediyor. Bu kadar moda haline gelen beyaz bot ve kombinlerine bakarak sizler de hemen bir beyaz bot almalısınız.

Her Mevsime Uygun Beyaz Bot Kombinleri

Moda ilerledikçe her ürün mevsiminde giyilmenin ötesine geçti diyebiliriz. Kışın kazak ile giyilen ince elbiseler, şort altına tercih edilen botlar vs. derken liste uzayıp gider. Bu kombinler gibi beyaz botları da yaz- kış bahar demeden rahatlıkla sizlerde kombin yapabilirsiniz.

beyaz bot nasil kombinlenirbeyaz bot nasil kombinlenir

Bu sene peluş kürkler inanılmaz moda haline geldi. Hemen hemen her kadının gardrobunda muhakkak vardır. Eğer kürkünüz açık tonlarda ise beyaz botla şık kombinler yaratabilirsiniz. İster pantolonunuz açık renk olsun ister koyu her türlü uyum sağlayacağına şüphe yok.

t-shirt beyaz bot kombinlerit-shirt beyaz bot kombinleri

Bot denilince akıllara kış ayında giyilmesi gereken bir ürün olarak düşünülüyor. Artık devir değişti. T-shirt pantolon ve botlar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Siyah t-shirt yerine yine beyaz t-shirt tercihi de yapabilirdiniz.

yazin beyaz bot kombin nasil yapiliryazin beyaz bot kombin nasil yapilir

Beyaz t-shirt altına açık renk pantolon tercihi de yapabilirsiniz. Kışın yukarıdaki kadar bileğin görünmesi biraz absürt dursa dahi yazın çok da güzel yakıştığını belirtmeliyiz. Botun çok uzun olmamasınında bunda payı var tabi ki.

kürklü deri ceket bot kombinikürklü deri ceket bot kombini

Peluş modası kendini deri ceketlerde de gösterdi tabi ki. Özellikle havanın belirsiz olduğu zamanlarda içinize ince bir ürün giyerek üzerinize bu tarz bir ceket alabilirsiniz. Tamamen siyah ve beyaz renklerle yapılmış bir kombin her zaman hoş duracaktır.

kisin beyaz bot kombinikisin beyaz bot kombini

Kışın kazaklarla da çok rahat kombin yapılsa dahi yağmur, çamur gibi durumlarda beyaz bot tercih etmek biraz risk barındırabiliyor.

blazer ceket beyaz bot kombiniblazer ceket beyaz bot kombini

İşe giderken dahi rahatlıkla blazer ceketler ile beyaz botları kombinleyebilirsiniz. İş yerinde ceketi çıkarabileceğinizi düşünerek içine yine açık renk tercih edebilirsiniz. Veya pantolon ve üstünüze tercih edeceğiniz ürünü koyu renklerde tercih edebilirsiniz.

bagcikli beyaz bot kombinibagcikli beyaz bot kombini

Özellikle spordan ve rahatlıktan vazgeçemeyen kadınlar için yukarıdaki gibi beyaz postalları tavsiye edebilirim. Bu sene popüler bir kaç mağazada satışa sunulmuştu.

bahar kombini önerileribahar kombini önerileri

Yine yazın yaklaşmasıyla beraber elbiseler ve mini eteklerle de beyaz botları kombinleyebilirsiniz.

beyaz bot kombin önerileribeyaz bot kombin önerileri

Bir çok bloggerın da beyaz bot kombinini tercih ettiğini görebilirsiniz.

kot şort ve beyaz bot kombinlerikot şort ve beyaz bot kombinleriMom Jean ile Beyaz Bot Kombin Önerileri

Son zamanların vazgeçilmezi boyfriend ve mom jeanleri beyaz botlarla kombinleyebilirsiniz. Mom jeanin boyu ile bot birbirini kapatabilir. Mom jeanler dar paça olmadıkları için bu şekilde bir kombin daha uygun olacaktır.

mom jean bot kombin önerilerimom jean bot kombin önerileri

Tabi ki pantolonun çok uzun olmadığına da dikkat etmelisiniz. Botun çoğunu kapattığı zaman da olmayacaktır.

sonbahar kombini önerileri 2020sonbahar kombini önerileri 2020

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi katlayarak biraz daraltabilirsiniz. Bot bitiminin hemen üzerine kadar katlayabilirsiniz.

Tulum / Salopet ve Beyaz Bot Kombinleri

Tulum ve salopetler çok kullanışlı oluyor. Kombin yapması en rahat olan parçalardan diyebiliriz.

kareli tulum kombini 2019kareli tulum kombini 2019

Özellikle Mango’da kareli, düz çok şık tulumlar oluyor.  Havanın durumuna göre içine giyeceğiniz bir ürün ile kolay bir şekilde kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Beyaz Bot Kombinleri Fotoğraflarıbeyaz bot kombini nasil yapilirbeyaz bot kombini nasil yapilirbeyaz bot kombinibeyaz bot kombinibeyaz renk bot kombini nasil yapilirbeyaz renk bot kombini nasil yapilirbeyaz topuklu bot kombinibeyaz topuklu bot kombinielbise ve beyaz bot kombinelbise ve beyaz bot kombingigi hadid beyaz bot kombinigigi hadid beyaz bot kombinikisin beyaz bot kombinikisin beyaz bot kombini

Beyaz bot kombinleri ile bir çok farklı tarzda kombinler yaparak tarzınızı konuşturabilirsiniz.

 

 

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com