Bu Kıyafetler Şişman Gösteriyor!

Moda 61

Şişman Gösteren Kıyafetler

Şişman Gösteren Kıyafet Hataları

Bazı parçalar vardır ki adeta sizi olduğunuzdan çok daha kilolu göstermek için tasarlanmıştır. Siz siz olun o parçaları asla kullanmayın!

Peki, çok beğendiğiniz o parçaların yerine ne ler kullanmalı dersiniz? Cevabı haberimizde…

Şişman Gösteren Kıyafetler

Kalın boğazlı kazaklar: Herkesin bileceği üzere kalın iplikten üretilen boğazlı kazaklar olduğunuzdan çok daha kilolu gösterecektir. Ancak bu demek değil ki kış mevsiminin vazgeçilmezi olan trikolardan uzak durmalı!

Şişman Gösteren Kıyafetler

Çok dar parçalar: İyi kalıplara sahip kıyafetler üstünüze göre dikilmiş gibi kusursuz dururken fazlaca dar olanları seçmek büyük bir hata olacaktır. Olması gerektiğinden çok daha dar ve sıkı kıyafetlerle fazla kilolarınız çok daha göze batacaktır. Özellikle streç ve jarse gibi vücudu saran kumaşlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Şişman Gösteren Kıyafetler

Düğmeli parçalar: Önden düğmeli hırkaları çok seviyoruz fakat üzerinize eğer çok dar kalıba sahipseler başınız dertte! Her oturduğunuzda gerilen hırkaların araları açılarak istenmeyen bir görüntü oluşturabilir.

Şişman Gösteren Kıyafetler

Oversize parçalar: Bel kıvrımını yok sayan oversize parçalar vücut hatlarını hiç belli etmeyeceği için olduğunuzdan şişman görünmenizi sağlar. Üstelik bu kural tüm vücut tipleri için geçerli.

Şişman Gösteren Kıyafet

Desen dengesi: Desenli parçalar seçerken kilolu bölgenizin üzerinde olamamasına dikkat edin. Zira kilo problemi yaşadığınız bölge üzerinde kullandığınız desenler o bölgenin çok daha göz önünde olmasına neden olacaktır.

Şişman Gösteren Kıyafetler

Üst üste giyim: Kat kat giyinmek kimilerine çok yakışsa da eğer boy ve kilo probleminiz varsa sizin uzak durmanız gereken bir durum olmaktan öteye gitmiyor. Çok salaş parçaları birlikte kombinlemekten kaçının.

Kombin önerileriyle daha ince görünmek mümkün mü diyorsanız cevabı Kombin Önerileriyle Daha İnce Görünmenin Sırları başlıklı haberimizde gizli.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com