Ekstra Bol Elbiselerle 5 Kombin

Moda 117

Tesettür Bol Elbise Kombinleri 2018

Yok gibi kumaşları ve vücuda asla değmeyen formlarıyla ekstra bol elbiseler, 2018 yazının süper kahramanları!

Tesettürlü kadına kavurucu sıcaklarda konfor getirmekle kalmayacak modern ve şıklık da aşılayacak tasarımlar, akışkan görünümleriyle çekim alanımızda. İşte özgürlüğünü ilan eden ekstra bol elbiselerle ekstra cool 5 tesettür kombin!

Tesettür Bol Elbise Kombinleri 2018

Organik Yaz Görünümü: Poplin Gömlek Elbise & Hasır Sandalet

2018 ilkbahar-yazında tesettürlü kadınlar dolaplarına kurtarıcıları olacak poplin kumaşlarla tasarlanan gömlek elbiseleri eklemeli. Yaz boyu rahat ettirecek, sıcak günlerde ne giysem derdi bırakmayacak parçalar kimi zaman çizgilerle kimi zaman çiçek desenleriyle karşımızda. Mavinin ve pembenin bir arada harikalar yakalayacağı elbiselere hasır sandaletler ve hasır çantalar eşlik ederse organik bir mevsimde rahatlıkla şıklığı buluşturabilirsiniz. Bu görünüme eşlik edecek başörtü ise hiç şüphesiz pamuklu ya da keten şallar.

Tesettür Bol Elbise Kombinleri 2018

Elbise: MaxMara Weekend – 2599 TL

Etnik Görünüm: Çini Desenli Elbise & Bağcıklı Espadril

Kavurucu sıcakları rahat geçirmek isteyen kadınların dolaplara eklemesi gerek bir diğer parça da ipek kreplerle tasarlanan ekstra bol elbiseler oluyor. Pamuklu poplinlerle yarışan bu parçalar bir tık daha şık olmak isteyenlere özel. Çini desenleriyle kültür olarak fazla uzağa götürmeyecek, özünüzü yansıtacak etnik desenli elbiselerle rahatlıklarından kuşku duyulmayan bağcıklık sivri burun espadrillerle kombinlenmeli. Krep ya da yazlık ince ipek şallarla bu kombini tamamlayabilir, çapraz askılı XS çantalarla rahat edebilirsiniz.

Tesettür Bol Elbise Kombinleri 2018

Bohem Görünüm: Puantiye Elbise & Püsküllü Aksesuarlar

Koton, pamuk, ipek ya da şifonlarla tasarlanan ekstra bol elbiselere retro puantiyeler konuk oluyor. 2018 ilkbahar – yazında kendine hatrı sayılır bir yer edinen polka noktaları, fırfırlı eteklerle püskül yaka bağcıklarla tasarlanıyor. Bu parçayı ise bohem stile uyarlamazsanız olmaz. Siyahtan, kahveden, yeşilden ve turuncudan güç alacağınız kombine püsküllü kolyeler, büyük çantalar, sandaletler eşlik etmeye can atacak.

Tesettür Bol Elbise Kombinleri 2018

Minimal Şık: Kilim Desenli Elbise & Sepet Çanta

Kilim desenlerinin yükselişe geçtiği bir sezonda elbiselerde de bu deseni görmemek olmaz. Kilom desenli elbise modelleri, tesettürlü kadının günlük yaşamına ekstra rahatlık getirecek. Hareketi asla kısıtlamayan genişlettikçe genişleyen tasarımlar, ofise, gezmeye, alışverişe kısacası her yere eşlik etmeye hazır. Bu konforu ve şıklığı asla bozmayacak tamamlayıcı parça ise sepet çantalar.

Tesettür Bol Elbise Kombinleri 2018

Işıltılı Görünüm: Bağcıklı Elbise & Ceket

Bohem püsküllerin süslediği bağcıklar bu sezon elbiselerin vazgeçilmez detayı oluyor. Bağcıklı elbiseler sezona bol görünümlerine rağmen ekstra şıklıkla giriyor. Ekstra katlar, yakada detaylanan fiyonklarla haftanın her gününde kendine yer bulan parçalardan, yılın rengi pudrayı seçmeye ne dersiniz? Siyah sandaletler ve olmazsa olmaz ceketlerle tamamlayacağınız kombine daha olgun bir duruş katmak için siyah şalları deneyin.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com