Estetik Değerler Eteklerle Ön Planda

Moda 64

Tesettür Uzun Etek Kombinleri

Biz kadınlar için kıyafetlerimizdeki estetik değerler, her zaman önemli. Özellikle ölçülü giyimi tercih eden kadınlar şıklığı öncelikle, eteklerle yakalar. Balık etekler, kabarık etekler, spor etekler derken tüm modeller kendi zaman değerinde en iyi kombinlerle elegan bir görüntünün de ifadesi olacak.

Uzun Etek Modelleri

Kısa boylu, uzun boylu, kilolu ve zayıf bayanlar eteklerini seçerken kumaş ve desen tercihini kendi beden yapısına göre yapmalı. Unutmayın en trendy görünüş kumaşın, modelin ve rengin sizin stilinizle bedeninizin en uyumlu hali ile ortaya çıkacaktır.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri

Uzun etekler bir davette, özel bir günde ya da günlük kombinlerinizde favori seçimleriniz arasında yer almalı. Gardroplarınızda pantolonlarınızı bir kenara bırakarak, eteklere fazlasıyla yer açmak istiyorsanız model ve desen seçimlerinizde sezonun renk ve trendlerini ön planda tutmalısınız.

Uzun Etek Modelleri

; sarı, orkide moru, pastel tonlarını renklerde tercih ederken, pileli ve kabarık etek modellerine bu sezon gardroplarınızda yer verebilirsiniz.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri

Feminen zarif bir görüntünüzün ilk adresi eteklerdir. Ayrıca ölçülü giyimi tercih eden hanımlar içinde kombinlerinde öncelikle etekleri tercih etmelerini öneriyoruz. Dar ve iddialı etek modellerini giymek istiyorsanız eğer bu tercihlerinizi hanımlar arası özel programlarınızda giyebilirsiniz.

Uzun Etek Modelleri

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com