Gömleklerin Kadınlar İçin Önemi ve En Şık Gömlek Kombinleri

Moda 56

Tesettür Gömlek Modelleri 2014

Gömlek kadınlar için en önemli parçaların arasında gelmektedir. Tarzı, duruşu ve kullanım kolaylığı her sezon gömlek modellerinin öne çıkmasına sebep olmaktadır. Gömleklerde gerek kumaş, gerek model, gerek tasarım ve dikişi gömleğin hassasiyetine göre de anlam kazanmaktadır.

Gömlek mevsimden mevsime, renk renk, doku doku farklılık gösterir. Gömlek deyince bütün renkler gerek düz gerek çizgili, gerek puantiyeli, gerek ekoseli gerek geometrik şekillerle kadınların beğenisine sunulmaktadır. Dünyanın her yerinde gömleğin yeri bambaşkadır.

Tesettür Gömlek Modelleri 2014

Afrikada, Asya’da, Latin Amerika’da, Fransa’da ve İtalya’da gömlek kalitesi aynı standartlara sahip olsa da stil ve modellerde farklılık gösterebilir. Önemli olan gömleğin seçiminde iklim şartları ön planda olmak üzere, sosyal statü, gömleğin tasarımı ve modeli de önemlidir.

Tesettür Gömlek Modelleri 2014

Gömlek ilk başta bir erkek giysisidir. Zamanla pantolon ve ceket gibi üniseks diyebileceğimiz bir hal alınca, kadınlık öğelerinin pantolon ve cekette olduğu gibi gömleğe de feminen dokunuşlarla değerler katılması tabii hal aldı.

Tesettür Gömlek Modelleri 2014

Gerek gömlek yakası, gerek, düğmeleri, gerek ceplerinde, ya da kalıbında olması gereken unsurlara yer verildi. Eğer dikkatlerinizden kaçmadıysa özellikle erkeklerin gömlek tutkusu ve onlar için gömleğin önemi, kadınların gömlek tutkusu ve gömleğe atfedilen önemden daha fazladır. Onun için başlı başına gömlek sektörü vardır. Erkeklerin ayrıca gömleğin dışında kadınlarınki gibi bluz tercihi de yoktur. Kadınlar bu açıdan daha avantajlıdır.

Tesettür Gömlek Modelleri 2014

Bir kişinin görsel kimliği bütün dünyada vesikalık diyebileceğimiz baş ile gövdenin bir kısmının yer aldığı çerçevedir. Özellikle kadınlarımızın başörtüsü ve yüzünün hemen altındaki gömlek dikkat çeker. Bu açıdan da gömlek önemlidir. Gömleğin yakaları, manşetlerinin klasik yaka ve manşetin dışında dantelli, oyalı, gipürlü ve daha isimlerini koyamadığımız bir sürü aksesuarlarla da feminen vurgu yapılmaktadır. Önemli olan gömleğinizin kombininize uygun düşecek, sırıtmayacak, estetikte masumiyet ve temizliği hissettirecek değerleri taşımasıdır.

Bizler de bugün size hanımların hiçbir zaman vazgeçemediği gömleklerin hayatımızda ne kadar önemli olduğuna vurgu yaparak, birbirinden şık gömlek modelleri ve kombin önerileri hazırladık.

Tesettür Gömlek Modelleri 2014 Kombin Detayları: Gömlek: Michael Kros, Etek: Meslita, Kürk: Alfine, Çanta:Faith, Ayakkabı: Dune, Şal: Kayra

Tesettür Gömlek Modelleri 2014 Kombin Detayları: Gömlek: İda, Etek: Meslita, Kaban: Fuchs, Çanta: Coach, Eşarp: Fendi,

Tesettür Gömlek Modelleri 2014 Kombin Detayları: Gömlek: Ichi, Etek: Meslita, Kürk: Matthew Williamson, Eşarp: Moschino, Çanta: Miu Miu, Ayakkabı. Alice

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com