Hafta Sonuna Özel 15 Farklı Spor Tesettür Kombin

Moda 71

LC Waikiki Tesettür Kombin

  • Bisiklet Yaka Tunik – Satın Al
  • Ayakkabı: İlvi Casual – Satın Al

Spor Stil Oluşturmak için Anahtar Parçalar

Tüm dünya spor ve çabasız şıklıkta görünmenin yollarını ararken bazı tesettürlü kadınların kafası karışık ve abartılı bir görünüme sahip olması oldukça trajikomik. Neyse, başlıktan da anlaşıldığı üzere isteyen tesettürlü kadınların cool bir görünüme nasıl kavuşabileceğini kolay ve pratik bir şekilde anlatacağız.

Herkesin dolabında olan anahtar parçalar ile yakalayacağınız çabasız cool şıklığı çok seveceksiniz.

Spor Tesettür Giyim Modelleri

  • Siyah Spor Ayakkabı: İlvi – Satın Al
  • Beyaz Spor Ayakkabı: İlvi – Satın Al
  • Bordo Spor Ayakkabı: New Balance – Satın Al

Spor Ayakkabı: Beyaz spor ayakkabının yakışmadığı herhangi bir stil, tarz, kıyafet yok. Aksini iddia eden moda fakirleri olsa da durum bu. Dünyaca ünlü moda editörleri, tasarımcılar, bloggerlar bu olayı bu kadar benimsemişken siz düğüne gider gibi alışverişe çıkanlara kulak asmayın. Senelerce modası geçmeyen spor ayakkabılara örnek vermek gerekirse; Adidas Superstar, Adidas Stan Smith, Converse, Nike Air Force, Nike Air Max, New Balance 410 serisi.

Pantolon: Vücut şeklinize göre jean, culotte, İtalyan paça, flare veya bol paça pantolonun hakkını vermelisiniz. Eğer ki bileği kapatacak şekilde biten pantolonları kullanmayı seviyorsanız gerek sevimli gerekse geometrik desenli çorapları kullanabilirsiniz.

Vavist Tesettür Kap Modelleri

Kısa Ceket: Eteklerinizin en yakın arkadaşı. Popüler deyimle ekürisi. Eteğinizin üzerine jean veya deri ceketinizi aldığınızda cool’luk sizin namınız olacak.

Tişörtler: Önü baskılı beyaz ve salaş tişörtler spor tarz yakalamak isteyenlerin birinci adresidir. Her kadının dolabında bir beyaz tişört olmalı. Aksesuarlar ile zenginleştirebilir tek başına da duru bir görünüm elde edebilirsiniz.

LC Waikiki Tesettür Kombin

  • Gri Tunik: LC Waikiki – Satın Al
  • Çizgili Tunik: LC Waikiki – Satın Al

Tunikler: Özellikle kareli, diz altına kadar inen tunikleri içerisine tişört kullanarak giymelisiniz. Bu tarz ikili kombinleriniz sizi daha enerjik gösterecektir.

Trençkot: Dış giysi olarak trençkotu tercih etmelisiniz. Zira kendisi her ortama ayak uyduran o cool kız gibi. Ne giyseniz taşır, nereye gitseniz sırıtmayacağı gibi bir de beğeni toplar.

Spor Tesettür Giyim Modelleri

Etek: Kloş, çan, pilili, pliseli etekleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zira giydiğiniz ayakkabıya göre şekil değiştiren etekler sizi hem farklı hem de çabasızmışçasına gösterecek.

Pamuklu Şal: Spor ve cool görünmek istiyorsak elbette ki kalıp gibi duran ipek şallar yerine pamuklu şalları tercih edeceğiz. Kullanımı rahat, şekil vermesi kolay pamuklu şalları bütçenize uygun bütün markalarda bulabilirsiniz. Tabii her zaman olduğu gibi hatırlatalım, topuzunuz kafanızdan büyük olmasın!

Hafta Sonuna Özel 15 Farklı Spor Tesettür Kombin-1

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com