Her Stile Uyum Sağlayan Anahtar Parçalar!

Moda 69

2013-Tesettür-Giyim-Önerileri-ve-Modelleri

Her Stile Uygun Tesettür Giyim Önerileri

Birbirinden farklı stillerdeki kombinlere uyum sağlayabilen anahtar parçaları sizler için seçtik. Aynı parçayı nasıl olur da hem şık bir akşam yemeğinde hem de alışverişte giyerim diyorsanız yazımızı okuyun!

Bazı parçalar vardır ki birçok şeyle kombinlenebilme ve her tarza girebilme özellikleri sayesinde hayatımızda vazgeçilmez bir yer kaplarlar. Şık bir yemeğe giderken topuklu ayakkabılarla ya da haftasonu arkadaşlarımızlayken spor ayakkabılarla o tek parçayı kombinlemek mümkündür.

İşte YesilTopuklar.com‘un her stile uyum sağlayabilen anahtar parçaları…

2013 Tesettür Giyim Önerileri ve Modelleri

Şallar ve Eşarplar Önden Buyursun

İpek şal-eşarpların neredeyse her stile uyum sağladığı büyük bir gerçek. İster özel davetlerde, ister alışverişte ve isterseniz üniversitede… Şal-eşarplar kolesyca her stile uyum sağlar ve kolayca kombinlenebilirler.

2013 Tesettür Giyim Önerileri ve Modelleri

Vazgeçilmez Beyaz Gömlek

Herkesin dolabında en az bir tane beyaz gömlek bulunduğundan eminiz. Beyaz gömlekler, klasik bir uzun etek ve ceketle, uzun jean etek ve spor ayakkabıyla, şık bir davette ise payetli uzun bir etek ve topuklu ayakkabıyla kolayca kombinlenebilir.

2013 Tesettür Giyim Önerileri ve Modelleri

Herzaman Heryerde Kap ve Pardesü

Pardesü ve kaplar tesettürlü hanımların hiç şüphesiz baştacıdır!

Yaz, kış , sonbahar ya da ilkbahar fark etmez… Her mevsim kap ya da pardesümüz olmadan dışarı adım atmayız. Pardesü ve kapların kumaşlarındaki kalınlık ve incelik değişebilir ancak biz tesettürlü hanımların gönlündeki yeri asla değişmez.

2013 Tesettür Giyim Önerileri ve Modelleri

Kazaksız Olmaz

İlk başta kazakları da birçok farklı şekilde giyebileceğinize inanmayabilirsiniz. Ama sizi ikna edecek birçok örneğimiz mevcut. Uzun bir etek ve bot ikilisyle tamamladığınız kazağınızla tamamen kışı yansıtırken, şifon bir etek ve topuklu ayakkabılarla giydiğiniz kazağınız sizi bir anda bahar aylarına ışınlayacaktır.

2013 Tesettür Giyim Önerileri ve Modelleri

Uzun Siyah Elbiseler Tıpkı Bukalemun Gibi

Defalarca söylememize rağmen bir kez daha söyleyeceğiz; uzun siyah elbisesiz bir gardırop asla tam değildir. Bol kesim ve pamuklu kumaşlardan yapılmış uzun siyah elbiseler yaz ve bahar aylarında rahatlıkla giyilebilirler. Daha farklı kesimlere sahip, payetli uzun siyah elbiseler ise topuklu ayakkabılarla sizi bir anda geceye hazırlar.

2013 Tesettür Giyim Önerileri ve Modelleri

Uzun Siyah Etek Olmadan Asla

Siyah eteklerin uyum sağlamayacağı stil yok desek abartmış olmayız. Uzun fırfırlı bir siyah etekle sevimli, topuklularla tamamladığınız kalem bir siyah etekle şık olabilirsiniz.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com