Şimdi Trençkot Zamanı

Moda 57

Trençkot Kombinleri

İlkbaharın anahtar parçası trençkotlar üzerine zengin bir öneriler!

Trençkot, bahar aylarının ‘zamansız’ ve vazgeçilmez parçalarından biridir. Öyle ki bahar aylarının tahmin edilemez değişkenliği trençkotları çok daha cazip bir hale getiriyor. Nisan yağmurlarını da göz önünde bulundurduğumuzda Yesiltopuklar.com editörleri olarak trençkotları mercek altına aldık!

Trençkot Kombinleri

Klasik ve Şık

İlkbaharda trençkotlar her zamanki popüleritesini bir tık daha üst seviyeye taşıyor. Klasik modellerde kullanılan renk detayları bahar ayının enerjisine vurgu yapıyor.

Trençkot Kombinleri

Farklı Renkler, Sıradışı Kesimler

Trençkotlar yeni sezonda klasikleşmiş modellerin dışında farklı ve ilgi çekici renkleriyle de göz dolduruyor. Farklı markalarda farklı renkte karşımıza çıkan trençkotlar özgün bir stil oluşturmak isteyenlerin radarına takılıyor. Bizim seçimimiz ise puantiye detaylı bu trençkot modelinden yana oldu.

Trençkot Kombinleri

Karnaval Tadında

Trençkotların dikkat çeken renkleriyle karnaval tadında kombinler oluşturabilir, şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

Trençkot Kombinleri

Denimlerle Kombinlenen Sportif Stiller

Sportif stiller için en iyi renk hiç şüphesiz mavi ve beyazdır. Mavinin ilkbahar mevsimine de çok yakıştığını söylemeden geçemeyiz. Denim aksesuarların yeni sezondaki popüleritesinden haberdar olmayan kalmamıştır. İşte bu yüzden yeni sezonda trençkotlarınızı denim çantalarla kullanmayı deneyin.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com