Kampüs Havasında Kombin Önerileri

Moda 56

Genç Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Üniversiteli Gençlere Özel Kombinler ve Stil Önerileri

Üniversiteli olmak herkesin hayalidir. İlköğretim lise derken, bir de bakmışsınız iyi bir üniversiteyi kazanarak hayatınızı kazanma yolunda ilk adımı atmışsınızdır. Yıllar yılları kovalarken, her yaşın da kendine göre giyinme stilleri ve kombinleri olduğunu unutmamak gerekir. Genç kızlar için spor ayakkabılar, kotlar, spor montları önerirken, üniversiteli genç kızlarımız için ise spor ve şık etekler, deri botlar, günlük giyime uygun kaban ve trençkotları önereceğiz. Üniversiteli genç hanımlar için stil önerilerimizde ise birçok ipucunu bulabileceksiniz.

Öncelikle genç olmak demek enerjiyi ve dinamizmi de beraberinde getirmektedir. Mevsim ne olursa olsun genç kızlarımıza koyu renkleri mimimum düzeyde giymelerini öneriyoruz. Koyu renk bir kombin tercihi yapılmışsa bile, bu kombini hareketlendirecek renkli bir eşarp ya da çantayı stillerine uyarlamalarını öneriyoruz.

Genç Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Üniversite yılları yoğun geçen ders günleri, vizeler, finaller koşuşturmalar demek olduğundan rahatlığı kombinlerinizde önce tutmalısınız. Özellikle ayakkabı ve bot tercihlerinizde rahat kullanıma uygun düz ve renkli deri botları seçebilirsiniz. Bunlarla birlikte mevsimle uyumlu spor ve şık ayakkabıları da kullanabilirsiniz. Üniversite yıllarında kısıtlı bütçeler olduğundan kıyafet tercihlerinizi markaların sezon sonu indirimlerini takip ederek, bütçenize uygun online alışveriş siteleri ya da mağazalarından yapabilirsiniz.

Genç Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Kıyafet tercihleriniz rahat ve salaş modellerden yana olmalı. Çok dar kıyafet seçimlerinizden kaçınmalısınız. Gençlik dönemi fırtınalı geçse de, sükuneti içselleştirmek ve aynı zamanda kıyafetlere yansıtmak önemlidir. En önemlisi kimliğin ve kişiliğin artık tam şekillendiği bir dönemde itidalli giyinmenin sanatsal boyutunu şıklık ve zerafetle tamamlamalısınız.

Genç Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Bir hanımefendinin kıyafeti aynı zamanda onun duruşudur. Duruşuyla dişilik değil, kişilik ön plana çıkıyorsa hanımefendilik ve asalet de ön planda olacaktır. Genç kızlar için en önemli konu masumiyet ve doğallık olmalıdır. Bunun için yaşınızın taşıyabileceği şıklıkta modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Trikolarınızda ya da dış giyimlerinizde de minimalist formlarda kıyafetleri seçmelisiniz.

Genç Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com