Lila Renkli Kıyafetleri Kombinlemenin Püf Noktaları

Moda 56

Lila Renkli Kombinler Yapmak

Lila renkler arasında çok önemli bir duygu ile özdeşleşen, çok özel bir ton. Lila huzurun rengi, mutluluğun rengi. Baharın müjdecisi, yazın enerjisi. Morun bir açık tonu olan lila en güzel çiçeklerin rengi. Bizi de bu yaz etkisi altına alan bu renk, kombinlerimize ve yazılarımıza ilham kaynağı oldu. Lilayı seviyorsanız bu yazımız tam da size göre.

Lila Tesettür Kombinler

Lila Renginin Özelliği

Lila duygularımızın ve ruhsal iç dünyamızın rengi. Kendine güveni en iyi ifade eden renk. Dinlendirici ve sakinleştirici etkisi ile gardroplarımızda muhakkak bulunması gereken renklerden. Soft tonlar arasında ise kendisinin çok özel bir namı var. Yumuşak ve naif görüntüsü ile kendisine hayran bırakan bu ton, diğer renkler arasında haklı bir gurura sahip.

Lila Tesettür Kombinler

Lila Kombinlerinizde, Ahenk

Huzurun rengi olan bu tonla, bazen evimizi baştan aşağı boyadığımız gibi, eşyalarımızda da bu renge ağırlık veririz. Bazen de baştan ayağa lila giyerek, o günün huzurunu kıyafetlerimize yansıtırız. Soft tonlu kombinlerin aranılan rengi olan lila, beyazlarla ve ekrularla özel bir kontrast sağlamakta. Bununla birlikte açık pudra ile de lilayı birbirine çok yakıştırdığımızı söylemeliyiz.

Lila Tesettür Kombinler

Bu Yaz Lila’yı Muhakkak Kullanın

Her rengi kombinlerimizde kullanırız. Bazen bazı renkler bizim zevkimize göre daha ön plana çıkar. İşte bu yaz bu özel renklerin başında lila gelmeli. Soft tonların en beğenilen rengi olan lila, ister elbisenizde, ister etek ya da eşarbınızda muhakkak yer almalı. İsterseniz baştan ayağa lila bile tercih edebilirsiniz. Siz de huzurun rengi lila ile muhakkak bu yaz tanışın.

Lila Renkli Kombinler Yapmak

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com