Midi Boy Elbise Modelleri

Moda 932

Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte elbise sezonu açılmıştır. Renk renk cıvıl cıvıl farklı stil ve modellerde elbiseler ise alınması için vitrinlere dizilmiş durumda. Son dönemlerin favori modeli olan midi boy elbise modelleri ile sizler de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Midi Boy Kalem Elbise Modelleri

Midi boyun en çok yakıştığı elbise veya etek modeli ise bizce kalem etekler… Kalem etekler ofis şıklığından özel bir güne katılmak için yapılan kombine kadar bir çok alternatifte kullanılabilir.

şık kalem elbise modellerişık kalem elbise modelleri

Yukarıdaki gibi kalem elbise modelini bir çok yere giderken kombinleyebilirsiniz. Vatkalı omuz detayları ve bol kolları ile eskileri andıran modası göz dolduruyor. Bununla birlikte tercih edeceğiniz çantanın da küçük olması daha iyi kombin yaratacaktır.

midi boy siyah kalem elbisemidi boy siyah kalem elbise

Kalem etek/ elbise kombinlerini özellikle topuklu ayakkabılar ile kombinlemek harika bir seçenek oluşturacaktır. Havuz başı veya kokteyl düğüne katılırken yukarıdaki gibi bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğrafta her ne kadar halter yaka bir elbise olsa dahi gerdan kısmı açıkta kaldığı için saçların açık durması kötü bir görüntü yaratmamış. Fakat üst kısmı kapalı bir ürün tercih edecekseniz göze daha hoş görünmesi açısından saçlarınızı toplamanızı tavsiye ederim.

puantiyeli midi boy elbisepuantiyeli midi boy elbise

Yine kalem şeklinde inen farklı tarz model olan yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz elbiseyi de gündelik hayatta rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. 2019-2020 senelerinde sizlerin de görmüş olduğunuz gibi ön taraftan iliklenmiş düğmeler oldukça popüler.

kadife elbise modelleri 2019kadife elbise modelleri 2019

Sonbahar zamanı veya havaların yaza göre daha soğuk olduğu zamanlarda ise yukarıdaki gibi kadife elbise modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle havaları serin olduğu akşam yaz düğünleri için de yerinde bir seçim olacaktır.

Midi Boy Abiye Elbise Modelleritüllü kabarık midi abiyetüllü kabarık midi abiye

Fotoğraflarda görmüş olduğunuz gibi midi boy elbiseleri abiye modellerinde de görebiliyoruz.

yıldızlı midi boy abiyeyıldızlı midi boy abiye

Özellikle tütü abiye elbiselerde midi boy çok güzel gidiyor. Tütü elbiseler genel olarak ya çok kısa olarak tercih ediliyor ya da görmüş olduğunuz gibi midi olarak tercih edilebiliyorlar.

Beyaz Elbise Modelleri adlı yazı dizimize bakarak da beyaz elbise alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

mavi midi boy elbisemavi midi boy elbise

Yine kabarık olarak abiye modellerde midi boy görebilirsiniz. Midi boy tercih ettiğiniz zaman muhakkak topuklu ayakkabı tercih etmenizi öneririm. Bu boy bacak boyunu kısacağı için topuklu ayakkabılar ile bu durumu dengeleyebilirsiniz.

dantelli midi elbise modelidantelli midi elbise modeli

Kabarık modellerin yanında yukarıda görmüş olduğunuz gibi daha sade modellerde tercih edebilirsiniz.

kahverengi midi boy elbise modellerikahverengi midi boy elbise modelleri

 

kırmızı midi boy abiye elbisekırmızı midi boy abiye elbise

Farklı tarz abiyelerden sıradışılıktan hoşlanıyorsanız yukarıda görmüş olduğunuz gibi abiye modeli de tercih edebilirsiniz.

Günlük Midi Boy Elbise Modelleri

Abiye modellerin yanı sıra gündelik kombinlerinizde de midi boy elbise tercih edebilirsiniz.

mini çiçekli elbise modellerimini çiçekli elbise modelleri

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi V şeklinde inen hafif sırt dekoltesiyle kombin oluşturabilirsiniz.

puantiyeli elbise modelipuantiyeli elbise modeli

 

çizgili midi boy elbise modeli 2019çizgili midi boy elbise modeli 2019

Gündelik tarz derken bile içerisine bir çok farklı model giriyor. Daha şık bir ürün istiyorsanız yukarıdaki gibi model tercih edebilirsiniz.

kırmızı midi boy elbisekırmızı midi boy elbise

Daha spor bir ürün isterseniz yukarıdaki gibi bir elbise düşünebilirsiniz. Elbisenin altına ise beyaz spor ayakkabı tercihi yapabilirsiniz.

düğmeli abiye elbise modelidüğmeli abiye elbise modeli

 

 

kahverengi midi boy elbisekahverengi midi boy elbise

 

Günlük Uzun Elbise Modelleri adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

çizgili düğmeli elbiseçizgili düğmeli elbise

Özellikle belinin inceliğini ortaya çıkarmak istiyorsanız yukarıdaki gibi belden bağlamalı ve fiyonklu elbise tercihi yapabilirsiniz. Yaz akşamı dışarı yemeğe giderken böyle bir tercih yapabilirsiniz.

belden bağlamalı elbisebelden bağlamalı elbise

Midi boyun bacak boyunu kıstığını daha önce de söylemiştik. Dikine şerit olarak inen elbise modeliyle boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

 

Saten Midi Boy Elbise Modelleri

Şıklığınızı konuşturmak isterseniz tercih edecdeğiniz kumaş türü rahatlıkla saten kumaşlar olabilir.

saten midi boy çiçekli elbisesaten midi boy çiçekli elbise

İri çiçeklerden oluşan saten abiye elbise modeliyle bir çok yere giderken kombin yapabilirsiniz.

saten abiye modeli 2019saten abiye modeli 2019

 

Dantelli Midi Boy Elbise Modelleri

Dantel çoğu zamanın vazgeçilmez moda ürünüdür. Bir çok yerde dantellerle bezeli ürünlere rastlayabilirsiniz.

dantelli abiye elbise 2019dantelli abiye elbise 2019

Yeşil gübür dantel detaylardan oluşan elbiseyi özellikle özel günlerde kullanabilirsiniz. Ten renginiz açık ise yeşilin sizlere çok yakışacağından emin olabilirsiniz. Eğer buğday veya esmer tenliyseniz daha canlı ve patlak yeşil tonları tercih etmeniz daha yerinde olacaktır.

dantelli abiye elbise modelleridantelli abiye elbise modelleri

 

dantelli ip askılı elbise modelidantelli ip askılı elbise modeli

Bu sezonun da ön planda olan renklerinden biri haline gelen yeşili krem, bej ve vizon renklerle kombinleyebilirsiniz.

Tüllü Abiye Elbise Modelleri

 

tüllü midi boy elbise 2020tüllü midi boy elbise 2020

 

Üç boyutlu abiye elbise modası ise uzun süre devam edecek gibi görünüyor. Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri adlı yazı dizimize bakarak daha fazla alternatif görebilirsiniz.

üç boyutlu abiye elbiseüç boyutlu abiye elbise

 

Çiçekli Midi Boy Elbise Modelleri

Çiçekli elbiseler bir çok kadının göz bebeği… Mevsime uygun olarak tercih edilmiş mini çiçeklerden oluşan elbiselere ise dolaplarımız sonuna kadar açık ????

çiçekli elbise modeliçiçekli elbise modeli

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi işlemeli elbiselerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Koton, Mango mağazalarında yukarıdaki modelde elbiseler bulunmaktadır.

Kır düğünlerine giderken yukarıdaki gibi kabartmalı çiçek motifleri tercih etmekle ortama da uygun bir stil tercih etmiş olursunuz.

çiçekli elbise modelleriçiçekli elbise modelleri

 

midi boy çiçekli elbisemidi boy çiçekli elbise

İncecik kumaştan oluşan minik çiçekli elbise modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yukarıdaki gibi bir elbiseyi hasır sandaletler ve zarif, küçük bir çantayla kombinleyebilirsiniz.

Cepli elbise modelleri özellikle fotoğraf çektirilirken elini kolunu nereye koyacağını bilemeyenler için işlevsel olacaktır. Bu cepler sayesinde daha cool fotolar da çektirebilirsiniz. ????

günlük midi boy elbisegünlük midi boy elbise

Son olarak eklemeliyim ki yıldız deseni de şu sıralar oldukça popüler hale geldi. Bir çok yerde gördüğüm gelinliklerde dahi yıldız detaylarına yer verilmeye başlandı. Sizler de çiçek deseninden sıkıldıysanız yukarıdaki gibi yıldız desenli ürünler de tercih edebilirsiniz.

Artık bir çok kadın gündelik elbiselerin altına şık ve topuklu ayakkabı tercihi yapmak yerine rahat olan spor ayakkabıları tercih ediyorlar. Geç bile kalındı diyebilirim. Sırf altına ne ile kombin yapacağım şimdi derdiyle elbiseden uzaklaşanlarımız vardır.

düğmeli midi elbisedüğmeli midi elbise

Bahar dönemindeyse uzun kollu midi elbiseler tercih edebilirsiniz. Yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraftan farklı olarak daha az kabarık olan bir elbise ve altına çorap bot kombini uygun olacaktır.

Midi boy elbise modelleri adlı yazı dizimizde daha fazla görsel görerek, fikir edinmek için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

bebe mavisi midi elbise

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com