Portakal Tadında Kombinler

Moda 58

Turuncu Uzun Elbise Kombinleri

Yaz mevsiminin bitmesiyle 2014-2015 Sonbahar-Kış sezonunun trendleri, markaların merakla ve heyecanla beklenen yeni koleksiyonları tamamlanadursun, yaz kış kullanabileceğiniz portakal tadında turuncu kombinler hazırladık.

Turuncu Uzun Etek Kombinleri

Sıcak renklerden turuncu

Renkler, tonları ve kişiye özel etkisi ile duygularımıza çoğu zaman tercüman olur. Sıcak renklerden olan turuncu bizi enerjik ve zinde bir güne hazırlar. Kombinlenmesi de kolay olan bu renk gardrobunuzda yerini alsın. Ekrular, pembeler, sarılar yaza özel kontrast ikinci tonda kullanabileceğiniz renkler arasında.

Turuncu Tunik Modelleri

İster klasik, ister spor

Güne başlarken dolabımızın karşısına geçtiğimizde, ruh halimize göre kombinimiz önce kafamızda şekillenir. Rahat, spor şıklık ya da klasik bir giyim tercihlerimizde renk seçimimiz, kombinimizin en önemli konuları arasında yer alır. Yaz günlerinde turuncu, spor olsun klasik şıklığı oluşturduğunuz kombinlerinizde olsun kullanabileceğiniz renkler arasında.

Turuncu Renkli Tunik Modelleri

Yaz kombinlerinizde enerjik renkler

Sıcak yaz günlerinin en güzel taraflarından birisi de her rengi rahatlıkla kullanabiliyor olmamız. Yaz mevsiminde koyu renkleri bir kenara bırakarak sıcak ve enerjik renklere dolaplarımızda yer açalım. Özellikle turuncu bu yaz stilinize güçlü bir etki yapacak. Turuncuya eşlik edecek şık ve özel aksesurlar ise her zaman albenili gösterişli modellerden yana olsun.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com