Puane Studio Yeni Koleksiyonuyla Gençlere Göz Kırpıyor!

Moda 52

Puane Studio 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2014 İlkbahar/Yaz Sezonu’nda moda endüstrisine yeni bir soluk getirerek hanımların beğenisine sunulan Puane Studio, Puane markasının genç line olarak sunduğu bir koleksiyondur.

, , , yaz sezonuna merhaba diyen Puane Studio‘nun, pastel tonlar ve canlı renklerin beraberliğiyle şekil verdiği koleksiyonuna dolabınızda yer açın!

Farklı ve zamansız parçaları koleksiyonuna dahil eden Puane Studio, jean gömlekler, tunikler, bol pantolonlar ve bluzler ile, moda eksinine yeni bir soluk getirecek.

Puane Studio 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Her Yer Çiçek

Romantik çiçek figürleri uçuş uçuş elbiselerde hayat buluyor. Belden oturmalı, kemer detaylı, maksi elbiseler yeni sezonun en favori parçalarından. Zıt renkler ve neon detaylar ile modern tasarımlara imza atan koleksiyonun ilham noktası çiçekler!

Puane Studio 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bahara Merhaba

Fuşyalar, sarılar, yeşiller ve turuncularla, yazın tüm enerjisini tasarımlarına yansıtan Puane Studio 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, romantik kadınlar için tasarlanan ve gibi pastel tonlarla da bir adım öne çıkıyor.

Puane Studio 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Detaylardaki Şıklık

Modern giyimin yeni adı Puane Studio, detaylardaki şıklığa önem veren kadınlar için farklı alternatifler sunuyor.

Kalpli düğmeler, çarpraz fermuarlar, kalın kemerler, geniş yakalar ve zincir detayları ile tamamlanan kıyafetler zarif kadınların vazgeçilmezi haline gelecek.

İşte Puane’nin yeni koleksiyonundan en seçkin modeller…

Puane Studio Yeni Koleksiyonuyla Gençlere Göz Kırpıyor!-1

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com