Ramazan'da Rahat ve Spor Giyimin İpuçları

Moda 62

Latifa Spor Giyim

Bu Ramazan günün neredeyse 18 saatini oruçlu geçiriyoruz. Hayatın koşuşturması içinde kaybolan ev hanımları, çalışan hanımlar yada günlerini arkadaşlarıyla geçirmeyi tercih eden gençler… Hepsinin ortak noktası, tüm bu temponun içinde Ramazan’ı daha rahat geçirmek!

Biliyoruz ki rahat bir Ramazan için sadece sağlıklı beslenme yetmez, gün içersinde aniden açan ve kapanan, nem oranı sürekli değişen havalara da kendimizi hazır tutmalıyız.

Latifa Tesettur Esofman

Bizde boş durmadık Ramazan’ı daha rahat ve ferah geçirmenizi sağlayacak, , yada tercih edeceğiniz, yazın değişken havasında sizi yarı yolda bırakmayacak parçaları aradık bulduk!

Latifa Tunik

Durağımız, casual giyimin parlayan markası Latifa… Sezon açılışını geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz Latifa’nın gün yüzü görmemiş yeni modellerini keşfe çıktık, spor giyimi özel tasarımla birleştiren en şık ürünleri seçtik.

Latifa Tesettur Esofman

Üstelik bu ürünleri Latifa’nın online alışveriş sitesinden temin etmek de mümkün… Yenilenen tasarımı ile oldukça kullanışlı hale gelen siteden tüm koleksiyonu en iyi fiyattan satın alabilirsiniz.

İşte Latifa’nın 2015 yaz sezonuna adını yazdıran tesettür eşofman, tunik ve elbiseleri

Ramazan’da Rahat ve Spor Giyimin İpuçları-1

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com