Romantik Elbiselerle Hayaller Alemine Yolculuk

Moda 75

Tesettür Uzun Elbise Modelleri 2013

2013’ün En Şık Uzun Elbise Modelleri

Havalar sıcak ki ne sıcak… Bu havada giyilebilecek en güzel kıyafet seçeneklerinden biri uzun ve uçuş uçuş elbiseler

Üstelik romantik görünümleri ile de çok şık duruyorlar. Uzun elbiseler ile yazın çok rahat edeceğimiz kesin. Bakalım, 2013 yazının gözde uzun elbiseleri hangileri?

Tesettür Uzun Elbise Modelleri 2013

Romantik uzun elbiselerin zarif tarzını bu sezon da sürüyor. Pembe, uçuk mavi, pudra ve krem renklerle romantik danteller, ipek şifonlar şık tasarımlarla buluşuyor. Vintage görünümlü işlemeli çarpıcı renklerde ipek tuvaletlerden oluşan elbiseler ise özel gün ve geceler için tercih edilebilir.

Tesettür Uzun Elbise Modelleri 2013

Tüller, tüyler, simli saçaklar ve kristallerden oluşan bu harika elbiselerle yaz günlerinde hem şık hem de romantik bir görünüm sergileyebilirsiniz. Dantel, şifon ve boncuklardan oluşan komaşları, soluk renkleri ile biraz hüzünlü dursalar da bizi kalbimizden vurdular!

Tesettür Uzun Elbise Modelleri 2013

Tarzı ne olursa olsun uzun ve bol bir elbise bu yazın olmazsa olmazlarından. Eğer bu yaz tek bir ürün alacaksanız, bu kesinlikle uzun bir elbise olmalı. Böylece gardırobunuza eklediğiniz tek ürünle 2013 trendini yakalamış olursunuz.

Tesettür Uzun Elbise Modelleri 2013

Uzun ve romantik elbiseleri nasıl giymeli?

* Bu elbiselerin altında doğru bir  astar olup olmadığına dikkat edilmeli. Eğer astarı istediğiniz gibi değilse portatif bir jipon tercih edilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken uzun elbisenin altına yine uzun bir jipon kullanılması gerektiği.

* Uzun ve bol kesimli elbiselerde kolye kıyafeti öldürebileceği için bilezik ve yüzük  daha risksiz seçimler olabilir.

* Elbisenin sizin bedeninize uygun olması önemli. Bol elbiseyi bir beden büyük ya da küçük alarak rahatsız olabilirsiniz. Çok sıkı olmamasına dikkat edin… Yuvarlak hatlı veya ince uzun kadınlarda aşağı düz inen elbiseler, armut tipi vücuda sahip kadınlarda ise evaze modeller iyi durur.

Tesettür Uzun Elbise Modelleri 2013

* Bazı elbiselerde kıyafeti tamamlayacak en iyi aksesuar kemer olacaktır. Denemenizi tavsiye ederiz.

* Son olarak hep söylediğimiz gibi; desenli elbiseler düz eşarplarla ve düz elbiseler desenli eşarplarla kullanılmalı. Bu kuralı hatırlatmakta fayda var.

Tesettür Uzun Elbise Modelleri 2013

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com