Setrms 2019 Pardesü Modelleri

Moda 61

Setrems 2014 Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımların asla vazgeçemeyecekleri dış giyim modellerinden birisi de pardesüdür. Tesettür kavramını dolduran bu modeller, özellikle son yıllarda modern tasarımlarla hanımların beğenisine sunulmaktadır. Tesettür giyimin köklü markalarından biri olan Setrms, sezonun öne çıkan firmalarından oldu.

Pardesü Seçiminizde Rahatlığı Ön Planda Tutun

Setrems 2014 Pardesü Modelleri

Pardesü modellerinde, rahat kesimler biz hanımlar için çok önemlidir. Vücut hatlarını belli etmeyecek kadar bol kalıplardaki tasarımlar, pardesü seçiminizde ana kriteriniz olmalı. Setrms’in ilk kurulduğu günden bu yana koleksiyonlarındaki çoğunlukla modelleri pardesüler oluşturmaktadır. Tesettürlü hanımlara zengin bir ürün seçeneği sunan marka, 2014 pardesü modelleri ile de renk ve modellerde zengin bir seçenek sunmaktadır.

Setrms Pardesü Modelleri ile Trendleri Yakalayın

Setrems 2014 Pardesü Modelleri

Koleksiyonun geneline baktığımızda 2014 sonbahar kış sezonunda öne çıkan trendlerin birçoğunu görmekteyiz. Özellikle ekose deseni bu kış her modelde karşımıza çıkmaktadır. Sizler de ekose şıklığını seviyorsanız, Setrms pardesü koleksiyonunda birbirinden farklı seçeneklere göz gezdirebilirsiniz.

Setrems 2014 Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımlara pardesü seçimlerinde önerilerimiz ise, kendisini içinde en rahat hissettikleri modeli giymeleridir. Hanımların beden yapısı kişiye göre değişkenlik göstermek. Bu sebeple beden yapınızla en uyumlu modeli seçmenizi tavsiye ediyoruz. Pardesü seçimlerinizde klasik modelleri seviyorsanız sezonda öne çıkan minimal formlardaki tasarımları seçebilirsiniz. Daha detaylı ve hareketli modellerden yana ise de tercihiniz, detay şıklığındaki modelleri seçebilirsiniz.

Setrems 2014 Pardesü Modelleri

Setrms 2013-2014 Sonbahar/Kış Anadolu Koleksiyonu konumuza da göz atabilirsiniz.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com