Sonbaharın Enerjisini Kobalt Mavi Rengiyle, Hissetmeye Var Mısınız?

Moda 53

Kobalt Mavisi Triko ve Şal Modelleri

Kış kapıda… Kar ve yağmurlu günler artık her an yaşanabilir. gardırobunuzdaki kıyafetlerinizin renklerini, tekrar gözden geçirin. 2014 Sonbahar Kış sezonunda, soğuk havalarda enerjisi ile içinizi ısıtacak, sezonun trend renklerinden olan kobalt maviyi öneriyoruz. Mavinin en can alıcı tonu olan bu rengi, soğuk havalarda renkli giyinmek istediğinizde tercih edebilirsiniz. Kombinlerinizde her parçada bu rengi kullanabilirsiniz.

Kobalt Mavisi Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Kobalt mavi birçok farklı parçada dikkat çekiyor. İster , ister olsun ya da tercihiniz olsun sezonun öne çıkan bu rengini muhakkak kombinlerinizde kullanmanızı öneriyoruz. Süet kobalt mavi şık bir topuklu ayakkabıyı, yine aynı tonlardaki zarif bir elbise ile kombinleyebilirsiniz.

Kobalt Mavisi Dış Giyim ve Abiye Modelleri

2013-2014 sonbahar kış sezonunun favori renklerinden olan kobalt maviyi, şık bir kabanda tercih ederek, altına siyah üzerine mavi desenleri olan şık bir etekle kombinleyebilirsiniz. Böyle bir kombinde ilgiyi sadece tek renk olan kabana odaklamak için, şal ve çanta tercihimizi siyah renkten yana kullandık. Böyle bir kombinde aksesuar tercihlerinizi bu iki renklerle tamamlayabilirsiniz.

Sezon Trend Kobalt Mavisi Kıyafetlerde Nasıl Kullanılır?

Kobalt maviyi hangi renklerle kullanmalısınız.

Kobalt mavi sezon trendleri arasında olduğundan, her renkle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kışın ve renkler giyinmeyi tercih edenler için, bu şık rengi koyu renklere alternatif olarak önerebiliriz. Eğer isterseniz kombininizdeki tüm kıyafetleri, kobalt maviden yana kullanabilirsiniz. Şalınızı ya da çantanızı gri, ekru, bordo gibi tonlardan seçerek tek renk hakimiyetini kırabilirsiniz.

Krem rengini kobalt maviye biz çok yakıştırdık. Özellikle sonbahar mevsimi ile uyumlu krem rengindeki sezon trendi olan pelerin model şık tasarımı, kobalt mavi pileli bir etekle kombinliyoruz. Ayakkabı ve şal tercihimiz ise yine bu renkten yana. Sizlerin de bu sezonz özel kobalt mavi ile sade ve şık kombinler yapmanızı özellikle öneriyoruz.

Sezon Trend Kobalt Mavisi Kıyafetlerde Nasıl Kullanılır?

Daha fazla alternatif için tesettür kombinleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com