Stilinizi Pahalı Göstermek İçin Sahip Olmanız Gereken 10 Parça

Moda 87

Stil sahibi olmak için doğru parçaları doğru şekilde kombinlemek yeterli. Stilinizi pahalı göstermek için baştan ayağa pahalı parçalar seçmek yerine tek bir pahalı parçayı doğru şekilde kombinleyebilirsiniz. Elbette stilinizi yükseltmek için spesifik bir kıyafet seçmenizde fayda var.

İşte bunun için tercih edebileceğiniz en güzel 10 parça

Hem özel günlerde hem de günlük stilinizde bu harika kısa ceket ile muazzam kombinler yapabilirsiniz.

Diz üstü çizme kombinleri stilinizi pahalı göstermek için tercih edebileceğiniz en güzel ayakkabı modellerinden biri. Bu işlemeli model ise bunu yapabilmek için en ideal çizme modeli. Özel günlerde, mini elbiselerinizle giyerek stil sahibi bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Bu Hermes çanta ile stilinizde çarpıcı etki yaratabilirsiniz. Hem ofis stilinde hem günlük stilde bu çantayı kullanabilirsiniz.

Sweatshirt modelleri bu sezona damgasını vurdu. Balanciaga’ın bu sweatshirt’ü de konuşulan modellerden biri. Rahat ve salaş bir tarzınız varsa gardırobunuza bu harika parçayı mutlaka katmalısınız.

Kış aylarında stilinizi pahalı göstermek için kaliteli bir kaban tercih etmelisiniz. Bir de ayakkabı, çanta gibi diğer parçaları da kabanınızla aynı renklerde seçerseniz monokrom görüntüyle harika bir stile kavuşabilirsiniz.

Özel günlerde takım elbise trendini bu muazzam ceket ile yakalamaya ne dersiniz?

Deri ceket, ne giyerseniz giyin kombininizi en cool şekilde tamamlamanızı sağlar. Bu deri ceket modeli tüm gözleri üzerine çekebilir.

Stilinizi pahalı göstermek için markaların çok konuşulan kıyafetlerini de gardırobunuza katabilirsiniz. Bu dantel elbise de bunlardan biri.

Sade kombininizi çarpıcı bir kemerle taçlandırmaya ne dersiniz?

Stil sahibi görünmenin en kısa yolu iyi bir güneş gözlüğüne sahip olmaktır.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com