Tesettürisland'la Baharın Olmazsa Olmaz 5 Parçası!

Moda 64

2015-Tunik-Modelleri

Bu baharın olmazsa olmaz 5 trendine Tesettürisland.com farkıyla hayat verdik! Doğru alışverişin temel kuralı trend olan her parçayı almak değil, seçmekten geçer.

Bizde son günlerde merceğimizde olan alışveriş sitesi Tesettürisland‘dan tesettürlü bayanların bu baharda sıkça tercih ettiği trendleri ve uygun parçaları seçtik.

İşte başlıyoruz…

2015-Tesettür-Elbise-Modelleri

Renkli Elbiseler

Özellikle Orta Doğu‘lu müslüman kadınların tercih ettiği uzun, desenli ve renkli elbiseler bu baharda mutlaka denemeniz gereken parçalar arasında. Uzun elbiseler rahat ve ince kumaşıyla sizi sıcaktan koruyacak, renkli desenleriyle de stilinize bahar havası katacak!

Desenli modelleri nasıl kombinlemeniz gerektiğini daha önce bahsetmiştik, bu önerilerimizden yararlanarak tüm sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz harika yapabilirsiniz.

2015-Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri

Abiyeler

Bahar ve yaz sezonu düğünlerin, söz ve nişanların sıkça bulunduğu günleri barındırır. Biliyoruz internet üzerinden abiye seçmek biraz zahmetli fakat Tesetturisland.com‘da yer alan modeller o kadar özel ki hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalabiliyorsunuz üstelik ve olanaklarıyla internetten abiye siparişini kolaylaştırmayı başarmışlar.

2015-Tunik-Modelleri-2

Tunikler

Biz kadınlar için olmazla olmazdır tunikler, zamansız parçalar olduklarından hemen her mevsimde ve hatta modeline göre her ortamda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tunikler, eşarplar gibi internet üzerinden gönül rahatlığıyla sipariş verebileceğiniz ürünlerdir. Bu sezon çiçek desenli ve neon renkli tuniklerin çok trend olduğunu hatırlatalım.

2015-Ferace-Modelleri

Feraceler

Giy çık parçalar özellikle günlük yaşamda hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Feracelerde bu ürünlerin başında geliyor. Feraceleri hem evde hem de dış giyim de tercih edebilirsiniz. Tunik ve eşarplar gibi ürünler olduğundan internet üzerinden siparişi çok keyiflidir ????

2015-Eşarp-Modelleri

Renkli ve Desenli Eşarplar

Önümüzdeki bahar ve yaz aylarında neredeyse hemen her parçada görebileceğiniz çiçek desenlerini biz eşarplarda çok sevdik. Yeni sezonda sıkça rastladığımız desenli ve renkli eşarpları Tesetturisland.com’da görünce de size önermeden geçemedik.

Desenli eşarplarınızı kombinleyebilir, seçtiğiniz deseni ön plana çıkarabilirsiniz. ( )

Önerilerimizi aldınız şimdi hem hesaplı hem de stil sahibi bu ürünlerden dilediğinizi sipariş etme zamanı! Haydi o zaman www.tesetturisland.com‘a tıklayın ve alışverişin keyfini çıkarın!

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com