Trend Alarmı: Mesajım Var!

Moda 65

Gucci Mesaj Baskılı Çanta Modelleri

Nisan yağmurları gelse ne yazar. Yaz geldi yaz! Yağmurun yağması yoğun sıcaklar bastırmadan bizleri biraz serinletse de, hiçbir şekilde bizi yaz alışverişlerimizden alıkoyamaz. Hele ki bu sezon capcanlı, enerjik ve rengârenkken…

Birçok trend gelip geçiyor sezon boyunca, belki de saymakla bitiremem. Ama bu yaz onlardan en öne çıkanı var ki benim şimdiden favorim oldu bile. Görmeye çok alışkın olduğunuz yazı baskı trendinden bahsediyorum. Bu yaz öncekilerden biraz başkalaştırmış kendini. Saçma sapan yazılar yerine, mesaj veriyor karşısındakine.

Şüşütown Mesaj Baskılı Tunik Modelleri

Bazen açık konuşmaktansa mesaj veren söylemlerde bulunmayı sevenleriniz vardır eminim. Özellikle özgün giyinmeyi benimseyenler bunları genellikle giyindikleri kıyafetleriyle sergilerler.

“”, “”, “”, “” gibi kendine yakın hissettiğin birçok yazı baskılı sweetshirt ve t-shirtler tasarımcıların ve markaların koleksiyonlarındaki yerini çoktan aldı bile. Kendini ifadenin kolay yolunu seç, beğen, al! Bu yazı, daha özgün daha farklı ve daha modern yaşa.

Moschino Mesaj Baskılı Çanta Modelleri

Bu trendi uygulamanın bir yolu daha var. Tasarımcılar yazıyı kumaşa basmaktan da ötesine geçerek, üzerinde yazı yazan aplik parçaları kumaş üzerine dikiyorlar. Bunu en iyi başaran markalardan biri sanırım Moschino. Çantalarına uyguladığı aplik parçalarıyla tüm orjinalliğini ve marjinalliğini gözler önüne seriyor. Bu sebeple bolca taklit ediliyor. Çanta ve kıyafetlerinin şimdiden korsan alternatifleri çıktı bile.

Gucci ise aplik parçalarını floral desenler kullanarak çanta, ayakkabı ve terlikleriyle bütünleştiriyor. Yani sizin anlayacağınız kıyafetin üzerine ekstradan dikilen her şey ister yazı, ister desen olsun oldukça trend. Kullanmaktan bıktığınız parçalarınızın üzerine, tuhafiyeden alacağınız aplik parçalarını evde rahatlıkla uygulayarak, bu trendi kendinize özgü olarak değerlendirebilirsiniz.

Kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerde de yazı trendini görürseniz sakın şaşırmayın. Çünkü ben şimdiden her yerde görmeye başladım bile. Çok abartıya kaçmadan aksesuarlarınızda da bu akımı kullanmanızın hoş olacağı düşüncesindeyim. Unutmayın, az olan her zaman daha çoktur. Trendler gelip geçer. Önemli olan sizinle baki kalabilecek parçalara yatırım yapabilmenizdir.

www.chalah.com.tr

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to YeniSezonu.com